Umjetničko klizanje

REGISTRIRANI KLIZAČI/CE ZA SEZONU 2017/2018.

R.br. Ime Prezime Kategorija Klub
 1. Tomislav Mikulandrić seniori KK Leda
 2. Josip Škalec seniori KK Medo
 3. Nicholas Vrdoljak seniori HAKK Mladost
 1. Patricia Skopančić seniorke KK Kristal Ice
 2. Christina Lillian Baker seniorke KK Leda
 3. Tena Čopor seniorke KK Leda
 4. Romana Grgić seniorke KK Leda
 5. Mirna Librić seniorke KK Leda
 6. Claudia Krizmanić seniorke KK Leda
 7. Mihaela Štimac Rojtinić seniorke KK Leda
 8. Lea Maček seniorke KK Medo
 9. Nika Meleh seniorke KK Medo
 10. Valentina Mikac seniorke KK Medo
 11. Sara Barković seniorke KK Medveščak
 1. Charles Katanović juniori KK Leda
 1. Marta Nedved juniorke KK Kristal Ice
 2. Hana Cvijanović juniorke KK Leda
 3. Katarina Kitarović juniorke KK Leda
 4. Brigita Krmpotić juniorke KK Leda
 5. Klara Krmpotić juniorke KK Leda
 6. Ana Sever juniorke KK Leda
 7. Antea Stojić juniorke KK Leda
 8. Tea Tomljanović juniorke KK Leda
 9. Iva Gligora juniorke KK Medo
 10. Lara Jagustović juniorke KK Medo
 11. Monika Papić juniorke KK Medo
 12. Gabrijela Babić juniorke KK Medveščak
 13. Lea Margetić juniorke KK Medveščak
 14. Timea Mršić juniorke KK Medveščak
 15. Lucija Simon juniorke KK Medveščak
 1. Josipa Jagodić napredne mlađe juniorke KK Kristal Ice
 2. Lara Krilić napredne mlađe juniorke KK Kristal Ice
 3. Karla Ćoralić napredne mlađe juniorke KK Leda
 4. Hana Kosić napredne mlađe juniorke KK Leda
 5. Lorena Čižmek napredne mlađe juniorke KK Medveščak
 6. Juni Teresa Szabo napredne mlađe juniorke KK Medveščak
 1. Andrej Galjar mlađi juniori B KK Leda
 1. Lorena Babić mlađe juniorke B KK Leda
 1. Lili Budak mlađe juniorke A KK Kristal Ice
 2. Klara Keča mlađe juniorke A KK Kristal Ice
 3. Stella Ristić mlađe juniorke A KK Kristal Ice
 4. Paola Butković mlađe juniorke A KK Leda
 5. Lea Đulabić mlađe juniorke A KK Leda
 6. Ina Gabrić mlađe juniorke A KK Leda
 7. Iva Jelavić mlađe juniorke A KK Leda
 8. Nika Katanica mlađe juniorke A KK Leda
 9. Ivana Krmpotić mlađe juniorke A KK Leda
 10. Korina Milaković mlađe juniorke A KK Leda
 11. Karla Redovniković mlađe juniorke A KK Leda
 12. Lea Sačer mlađe juniorke A KK Leda
 13. Anja Sredić mlađe juniorke A KK Leda
 14. Lana Bulić mlađe juniorke A KK Medo
 15. Paola Mandić mlađe juniorke A KK Medo
 16. Luce Stipaničev mlađe juniorke A KK Medo
 17. Anja Budrović mlađe juniorke A KK Medveščak
 18. Sara Đordić mlađe juniorke A KK Medveščak
 19. Nevia Ana Medić mlađe juniorke A KK Medveščak
 20. Helena Trbojević mlađe juniorke A KK Medveščak
 1. Petar Miklenić kadeti A KK Kristal Ice
 2. Noel Babić kadeti A KK Leda
 3. Norbert Gedike kadeti A KK Leda
 4. Fran Petrović kadeti A KK Medo
 5. Jan Čižić kadeti A KK Medveščak
 1. Julija Jagodić kadetkinje A KK Kristal Ice
 2. Meri Marinac kadetkinje A KK Kristal Ice
 3. Monika Nedved kadetkinje A KK Kristal Ice
 4. Rea Prljić kadetkinje A KK Kristal Ice
 5. Korina Vintar kadetkinje A KK Kristal Ice
 6. Marta Babić kadetkinje A KK Leda
 7. Bruna Barić kadetkinje A KK Leda
 8. Petra Bučko kadetkinje A KK Leda
 9. Lena Čusak kadetkinje A KK Leda
 10. Sara Gabrić kadetkinje A KK Leda
 11. Lila Gandhi kadetkinje A KK Leda
 12. Marta Kaić kadetkinje A KK Leda
 13. Dora Kosantek kadetkinje A KK Leda
 14. Dora Mijalković kadetkinje A KK Leda
 15. Sara Tomić kadetkinje A KK Leda
 16. Ema Tomljanović kadetkinje A KK Leda
 17. Marta Tretinjak kadetkinje A KK Leda
 18. Ema Čuček kadetkinje A KK Medo
 19. Megy Filipović kadetkinje A KK Medo
 20. Eva Madunić kadetkinje A KK Medo
 21. Kala Midžor kadetkinje A KK Medo
 22. Lana Pejić kadetkinje A KK Medo
 23. Franka Rožman kadetkinje A KK Medo
 24. Vita Udovičić kadetkinje A KK Medo
 25. Una Bunčić kadetkinje A KK Medveščak
 26. Lara Damjanović kadetkinje A KK Medveščak
 27. Mia Dumbović kadetkinje A KK Medveščak
 28. Kiara Jakuš Ogrinc kadetkinje A KK Medveščak
 29. Mia Livaja kadetkinje A KK Medveščak
 30. Tara Plahutar kadetkinje A KK Medveščak
 31. Hana Roginić kadetkinje A KK Medveščak
 32. Anja Šlibar kadetkinje A KK Medveščak
 33. Petra Trbojević kadetkinje A KK Medveščak
 34. Tonka Žitković kadetkinje A KK Medveščak
 1. Davor Jelavić kadeti B KK Leda
 2. Mihael Margetić kadeti B KK Medo
 1. Klara Čusak kadetkinje B KK Leda
 2. Olga Kostečki Križak kadetkinje B KK Leda
 3. Ena Slunjski kadetkinje B KK Leda
 4. Lana Slunjski kadetkinje B KK Leda
 5. Eva Sović kadetkinje B KK Leda
 6. Paola Spajić kadetkinje B KK Leda
 7. Dea Sršek kadetkinje B KK Leda
 8. Marijeta Vrban kadetkinje B KK Leda
 9. Kim Vrdoljak kadetkinje B KK Leda
 10. Lana Vrljičak kadetkinje B KK Leda
 11. Jana Bedenik kadetkinje B KK Medo
 12. Iskra Paula Beganović kadetkinje B KK Medo
 13. Paula Kašnar kadetkinje B KK Medo
 14. Tara Kraljić kadetkinje B KK Medo
 15. Ema Maja Petričević kadetkinje B KK Medo
 16. Mara Thur kadetkinje B KK Medo
 17. Pia Čižmek kadetkinje B KK Medveščak
 18. Eva Dudić kadetkinje B KK Medveščak
 19. Nika Fabris kadetkinje B KK Medveščak
 20. Beatriz Juratovac kadetkinje B KK Medveščak
 21. Gita Žitković kadetkinje B KK Medveščak
 1. Lana Petranović seniori, sportski par KK Medo
Laudelino Antonio Souza-Kordeiru
1. Marta Benić početnica KK Leda
2. Sara Nikolov početnica KK Leda
 3. Kate Pešut početnica KK Leda
 4. Mia Pešut početnica KK Leda
 5. Lana Sačer početnica KK Leda
6. Ivor Sović početnik KK Leda
7. Tara Bešić početnica KK Medo
8. Ana Ćurković početnica KK Medo
9. Nikolina Kralj početnica KK Medo
10. Karla Ljubić početnica KK Medo
11. Katarina Benić početnica KK Medveščak
 12. Lejla Džafić početnica KK Medveščak
13. Stela Jerić početnica KK Medveščak
 14. Tea Sajko početnica KK Medveščak
 15. Nika Sajko početnica KK Medveščak
16. Iva Žnidarec početnica KK Medveščak
 1. Ana Hibner Mlađi odrasli – BRONZE KK Aksel
 2. Nikolina Vidonis Mlađi odrasli – BRONZE KK Aksel
 3. Marija Mihaljević Mlađi odrasli – BRONZE KK Aksel
 4. Lucija Milošević Mlađi odrasli – BRONZE KK Aksel
 5. Tajana Ramljak Mlađi odrasli – BRONZE KK Aksel
 1. Lucija Milković Mlađi odrasli – SILVER KK Aksel
 2. Dora Čaldarović Mlađi odrasli – SILVER KK Aksel
 1. Leo Pliško Mlađi odrasli – GOLD KK Aksel
 1. Nataša Vuk Mlađi odrasli – GOLD KK Aksel
 1. Maja Ciglar Odrasli kategorija I – BRONZE KK Aksel
 2. Nikolina Biščan Odrasli kategorija I – BRONZE KK Aksel
 3. Tanja Ivušić Odrasli kategorija I – BRONZE KK Aksel
 4. Danijela Mlađenović Odrasli kategorija I – BRONZE KK Aksel
 5. Marina Lesičar Odrasli kategorija I – BRONZE KK Aksel
 6. Mirjana Gegenbauer Odrasli kategorija I – BRONZE KK Aksel
 7. Svitlana Potebnia Odrasli kategorija I – BRONZE KK Aksel
 1. Vedaran Vidović Odrasli kategorija II- BRONZE KK Aksel
 2. Kruno Filipović Odrasli kategorija II- BRONZE KK Aksel
 1. Tanara Caren Odrasli kategorija II- BRONZE KK Aksel
 2. Ivana Malović Odrasli kategorija II- BRONZE KK Aksel
 3. Ana Mlinar Odrasli kategorija II- BRONZE KK Aksel
 4. Maja Vidović Odrasli kategorija II- BRONZE KK Aksel
 5. Tamara Vukoja Odrasli kategorija II- BRONZE KK Aksel
 6. Ivana Župančić Odrasli kategorija II- BRONZE KK Aksel
 1. Danijela Božićnik Odrasli kategorija III- BRONZE KK Aksel
 2. Suzana Pongrac Odrasli kategorija III- BRONZE KK Aksel