Sinkronizirano klizanje

REGISTRIRANE KLIZAČICE ZA SEZONU 2017/2018.

                      SINKRONIZIRANO KLIZANJE

  IME I PREZIME KATEGORIJA KLUB
1. BAGIĆ LUCIJA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
2. BUGARINOVSKI KORANA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
3. CIRAKI OLIVERA   SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
4. ČADA ASTRID SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
5. ČOVRAN ELLA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
6. ĆURČIĆ KARLA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
7. DRAGOVIĆ SUZANA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
8. DUJMOVIĆ DANIELA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
9. DUMA, SOFIJA DOLORES SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
10. GRGIĆ MARTA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
11. GRGURIĆ LIVIA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
12. JAMBREŠIĆ DORA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
13. JAMBREŠIĆ JANA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
14. JAMBREŠIĆ KLARA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
15. JOCIĆ IVANA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
16. JUREN VIKTORIJA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
17. JUSTINIĆ MARTA  SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
18. KASIĆ ANAMARIJA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
19. KRUC SARA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
20. LOZICA KARMEN SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
21. MARGETIĆ LEA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
22. MARTINOVIĆ LORENA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
23. MATIĆ HELENA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
24. MIKAC MIHAELA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
25. MOVRIĆ DORA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
26. PERNAR ELIZABETA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
27. POKLEČKI IVA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
28. RAPINAC NELA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
29. SERMEK ZITTA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
30. SZABO VITA SENIORKE KSK ZG PAHULJICE
1. BUDIŠA NINA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
2. ĆURKOVIĆ LORENA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
3. ĐURĐEK FRANKA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
4. GAŠPAR SARA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
5. KOVAČIĆ FRANKA  JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
6. LOPOTAR LEA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
7. LJUBAJ MONIKA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
8. MATIŠIN IVA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
9. MAŽAR ANA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
10. MERKAŠ NIKA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
11. MERKAŠ SARA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
12. MIHALAC MAGDALENA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
13. MIHALAC MARTA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
14. PAVIČIĆ PAULINA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
15. PRIŽMIĆ ANJA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
16. RAJIĆ ENA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
17. RAJIĆ HANA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
18. REŠETAR LUCIA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
19. SELMAN NINA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
20. STRAGA NIVES JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
21. ŠKALEC MARIJA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
22. TIČAK BRUNA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
23. ŽIVKO EMANUELA JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
1. BARIŠIĆ EMA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
2. BUJ DORA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
3. CICVARIĆ ANAMARI MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
4. DELIĆ LUCIJA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
5. FRANCETIĆ MAŠA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
6. KALITERNA EMA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
7. KOSEK DUNJA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
8. KOSORČIĆ KORINA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
9. KUKIĆ ANET MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
10. LUČIĆ ANA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
11. MARINKOVIĆ MAGDALENA   MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
12. MERKAŠ LANA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
13. MIKOVIĆ ANA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
14. MODRIĆ KARLA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
15. MODRUŠAN PIA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
16. ONIŠKO PETRA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
17. PAVLOVIĆ FERRARI PAULA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
18. SERTIĆ MATEA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
19. SREDIĆ SARA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
20. VUKIČEVIĆ EMA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
21. ŽITNJAK NIKA MLAĐE JUNIORKE KSK ZG PAHULJICE
1. DAMJANOVIĆ SARA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
2. DELIĆ LANA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
3. ĐURĐEK IRA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
4. FIŠTER BRIGITA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
5. FIŠTER KLARA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
6. GRGIĆ PETRA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
7. HOLJEVIĆ MIA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
8. JURETA BRUNA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
9. JURETA PETRA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
10. KOZAR LUNA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
11. LENAC LINA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
12. LUBURIĆ VIDA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
13. LJUBAJ SARA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
14. LJUBIĆ BRUNA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
15. MAKOVAC MIRTA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
16. POŽGAJ PETRA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
17. SERTIĆ LANA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
18. ŠOLIĆ LUNA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
19. ULOVEC IRENA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
20. VRBANČIĆ-FABIĆ MAGDALENA NAPREDNE KADETKINJE KSK ZG PAHULJICE
1. ADŽIJA HANA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
2. ADŽIJA ZOLA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
3. BAŠIĆ DORA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
4. BRITVEC  LUCIJA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
5. BURAZER EVA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
6. DEVIĆ MIA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
7. DUVNJAK EMA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
8. HORVAT MARTA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
9. KATALENIĆ LUNA  KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
10. KATOVIĆ PETRA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
11. KOZAR TENA  KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
12. PALIĆ LENA  KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
13. PENEZIĆ LEA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
14. POKAS IVA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
15. PRIBANIĆ MARTA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
16. REŠETAR DORIS KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
17. ŠORŠA LUCIJA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
18. TANDARIĆ HELENA  KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
19. TODOROVAC EVA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
20. VIDAKOVIĆ TENA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
21. VINCELJ LARA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
22. VRKLJAN FUČEC LUCIJA KADETKINJE A KSK ZG PAHULJICE
1. BREKALO MIA MARITA  KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
2. CVILJAK NIKA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
3. GEORIS GABRIELLE  KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
4. GRGUREVIĆ DORA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
5. KOVAČEVIĆ IVANA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
6. KOVAČEVIĆ LARISA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
7. KOŽARIĆ LEONA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
8. MAKOVAC MIA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
9. MUJEZINOVIĆ ASJA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
10. MUSTAPIĆ SARA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
11. PETRIČEK MIA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
12. POŽGAJ KARLA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
13. SOLČANSKI IVA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
14. ŠORŠA DORA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
15. ŠPOLJAREC LOTA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
16. TODOROVAC DORA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
17. TOPIĆ LARA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
18. UNGER KOLARIĆ LARA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
19. ZLOPAŠA ELA KADETKINJE B KSK ZG PAHULJICE
1. ADAMEC EMA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
2. ADŽIJA MALU MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
3. AVDIČEVIĆ  LEONARDA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
4. BIKIĆ ZINKA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
5. CVITIĆ KORINA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
6. ČIGIR MAŠA MAI MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
7. DADIĆ LINA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
8. DELAČ TIA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
9. GEGENBAUER MIRJANA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
10. HORVAT MARTA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
11. KOMES NIKE MARINA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
12. KOVAČEVIĆ LARISA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
13. KUKIĆ PATRICIA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
14. LJUBIČIĆ EMA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
15. MARINKOVIĆ EMA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
16. MARKIĆ HELENA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
17. MEĐERI HUDINČEC SARA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
18. SOLDIĆ RIANA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
19. SRNA ENA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
20. STAJIĆ BRIGITA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
21. TOPIĆ ANA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
22. TOPIĆ LEA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
23. TOT MARINELA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
24. VALEČIĆ VERONIKA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
25. VIŠNJA NOVOSEL MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
26. VUKIĆ GABRIELA MIXED AGE KSK ZG PAHULJICE
1. ERCEG TEA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
2. GRGIĆ FRANKA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
3. JAZVINŠČAK NIKA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
4. KOCIJAN EMA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
5. LJUBIĆ KARLA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
6. PALIĆ MAŠA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
7. PAVIČIĆ MIA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
8. PAVLIĆ PETRA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
9. PRIBANIĆ MARIJA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
10. PRIBANIĆ VIKTORIJA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
11. SEČKA ANJA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
12. SOLOMUN LANA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
13. TADIĆ LAURA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
14. VRKLJAN MERI SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
15. VUKOJA ANTEA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE
16. ŽALAC NIKA SINKRO ŠKOLA KSK ZG PAHULJICE